PL EN DE

Centrum Informacji o Rynku Energii

MÓWI SIĘ, ŻE ENERGETYKA ROZPOCZYNA DZIEŃ OD CIRE - to prawda. Od ponad 20 lat dbamy o to, aby na bieżąco dostarczać pracow­nikom szeroko pojętej energetyki, bieżących informacji dotyczących elek­troenergetyki, gazownictwa i ciepłownictwa. Portal jest miejscem wymiany często skrajnie różnych poglądów, zarówno w formie komentarzy, jak i ar­tykułów. W CIRE republikujemy najciekawsze naszym zdaniem artykuły pojawiające się w większości magazynów branżowych oraz artykuły prze­kazane redakcji portalu, bezpośrednio przez ich autorów. W CIRE wszyst­kich artykułów jest już łącznie ponad 6 928. Portal jest również miejscem wymiany bieżących poglądów i opinii przez osoby związane z rynkiem energii. Poglądy te wyrażane są w formie komentarzy, których w portalu jest już ponad 5 181. Jako jedyni prowadzimy kalendarium wszystkich konferencji, seminariów i targów związanych z energetyką oraz pełne ze­stawienie planowanych lub budowanych elektrowni, a to tylko część zaso­bów portalu CIRE.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą.

 

CIRE zapewnia różne formy promocji w środowisku energetyki, gazownictwa i ciepłownictwa. Do prezentacji firmy, jej osiągnięć czy produktów, proponujemy następujące produkty:

  • sponsoring,
  • udział w programie „Partnerzy CIRE”,
  • publikacja artykułów,
  • umieszczenie wiadomości w Serwisie Informacyjnym lub Centrum Prasowym,
  • reklama w Autopowiadomieniach CIRE,

Oprócz tego CIRE umożliwia:

  • reklamę banerową,
  • promocję konferencji, seminariów, szkoleń i targów,
  • umieszczanie ogłoszeń o pracy.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie inne formy promocji firm w energetyce, wykorzystujące medium, jakim jest portal CIRE.

Kontakt: 
Witold Szwagrun
tel. 71-780-45-00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2018 - 2021 Agencja Rynku Energii S.A.

Agencja Rynku Energii S.A. 00-950 Warszawa 1 skrytka pocztowa 143