PL EN DE

Konferencja ARE 2022 "Prognozujemy przyszłość w energetyce"

Agencja Rynku Energii (ARE S.A.) zaprasza do wzięcia udziału w konferencji tematycznej, której tematy będą obejmowały przyszłość oraz możliwe do zaistnienia scenariusze w branży energetycznej. Konferencja wpisuje się w obchody jubileuszu 25-lecia Agencji Rynku Energii.

25-lecie działalności Agencji Rynku Energii (ARE S.A.) to doskonała okazja do rozmów, diagnozy, wyciągania wniosków nad zagadnieniem transformacji sektora energetycznego w Polsce.

Temu służyć będzie Konferencja Prognozujemy przyszłość w energetyce organizowana przez ARE S.A., która odbędzie się już 19 maja 2022 r. w Hotelu The Westin, w Warszawie.

Jestem przekonany, że eksperci, których zaprosiliśmy do udziału w konferencji w sposób holistyczny zajmą się zagadnieniem transformacji sektora energetycznego – mówi Artur Olszewski, Prezes Zarządu Agencji Rynku Energii.

Ważne, aby przy próbie oceny tak szerokiego semantycznie zagadnienia, użyć retrospektywy oraz spróbować wybiec w przyszłość. Przy takim podejściu możliwe jest wyciągnięcie daleko idących wniosków – dodał Artur Olszewski, Prezes Zarządu Agencji Rynku Energii.

Konferencja będzie doskonałą okazją do dialogu pomiędzy uczestnikami rynku, a także nowymi podmiotami, które inwestują w sektor energetyczny. Pracownicy i eksperci współpracujący z ARE S.A., paneliści i prelegenci, którzy uczestniczyć będą w konferencji stanowią źródło wiarygodnych danych o sektorze, monitorują trendy w obrębie miksu energetycznego, dostarczają podstaw do podejmowania decyzji biznesowych.

Konferencja "Prognozujemy przyszłość w energetyce" będzie miejscem wymiany opinii, ścierania się poglądów. Uczestnicy spróbują odpowiedzieć na wiele kluczowych pytań m.in. w którym kierunku rozwinie się transformacja energetyczna w Polsce.


Konferencja ARE 2022 pt. Prognozujemy przyszłość w energetyce

Termin i miejsce: 19 maja 2022, Hotel The Westin Al. Jana Pawła II 21, Warszawa

Organizator wydarzenia: Agencja Rynku Energii S.A

Partner strategiczny: PGE Polska Grupa Energetyczna S.A

Partner branżowy: Grupa TAURON

Partnerzy: Lubelski Węgiel „BOGDANKA”

Patronat Honorowy

- Urząd Regulacji i Energetyki
- Urząd Dozoru Technicznego
- Instytut Energetyki Odnawialnej
- Narodowe Centrum Badań Rozwoju
- Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych

Patronat Merytoryczny

- Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej
- Instytut Polityki Energetycznej  

Patronat Medialny

- CIRE.pl
- WysokieNapięcie.pl
- ISBnews 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konferencji!