PL EN DE

Konferencja ARE „Prognozujemy przyszłość w energetyce" już za dwa tygodnie

O tym się teraz mówi w branży energetycznej. Już za dwa tygodnie spotkamy się w Warszawie na konferencji Agencji Rynku Energii „Prognozujemy przyszłość w energetyce”. Na uczestników czeka wiele wartościowych paneli tematycznych. Początek konferencji w czwartek 19 maja, o 10:00.

Energetyka i nasze bezpieczeństwo energetyczne zagościły jako temat codziennych rozmów w polskich domach. My, w gronie branżystów, chcemy przede wszystkim podjąć się próby rozrysowania realnych scenariuszy już po etapie wojny i obecnego kryzysu. To są dla energetyków kwestie obecnie najważniejsze, w którym kierunku rozwinie się transformacja sektora - mówi Andrzej Bondyra, wiceprezes Zarząd ARE S.A.

Agencja Rynku Energii obchodzi w tym roku 25 lecie działalności. Od ponad dwóch dekad jest analitycznym zapleczem dla administracji publicznej, spółek energetycznych, sektora gazowego i paliwowego, mediów i środowisk akademickich.

 

 

Nie możesz być z nami w Warszawie?
Organizatorzy z myślą o tych uczestnikach rynku, którzy z różnych powodów nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu przygotują materiały wideo (relacje, wywiady, wypowiedzi).

Całość znajdą Państwo na kanale CIRE na YouTubie, już dziś warto subskrybować nasz kanał CIRE TV