Nowość - Kalkulator PV

KALKULATOR PVUruchomiliśmy na swojej stronie internetowej narzędzie, które pozwala wszystkim zainteresowanym założeniem instalacji fotowoltaicznej obliczyć opłacalność takiej inwestycji – KALKULATOR PV. Dzięki niemu można się dowiedzieć jakiej mocy instalacja jest potrzebna, na jakie zniżki można liczyć oraz jak szybko zwróci się koszt inwestycji. Kalkulator jest częścią aplikacji ARE  i jest narzędziem niezależnym,  wykonującym obliczenia opłacalności inwestycji, w sposób całkowicie bezstronny. Adresowany jest  dla małych firm oraz klientów indywidualnych,  zainteresowanych posiadaniem własnej instalacji fotowoltaicznej.

Jeśli potrzebujesz szerszych informacji, zapraszamy do skorzystania z usług dodatkowych, które umożliwią pozyskanie danych dla indywidualnie zgłoszonej inwestycji PV. Po przesłaniu zapytania otrzymasz dedykowaną dla swojej instalacji informację. Dowiesz się, między innymi, ile energii instalacja jest w stanie wyprodukować przy użyciu  określonego typu paneli, ile energii zużywa sama instalacja, o ile spadną rachunki za energię w skali roku, etc. Przedstawimy również dokładne wyliczenia, które oparte są na Twoim zapotrzebowaniu i rodzaju dachu. Dzięki dodatkowym informacjom, poznasz dokładne liczby dotyczące inwestycji, czasu zwrotu oraz oszczędności jakie wygeneruje dla Ciebie instalacja fotowoltaiczna.

Koszt instalacji i montażu systemów fotowoltaicznych wydawać się może dużym jednorazowym wydatkiem. Biorąc jednak pod uwagę, że dzięki instalacji PV możemy znacząco zmniejszyć rachunki za prąd, a także przestać obawiać się wzrostu jego cen, inwestycja taka szybko się zwróci.

Kliknij tutaj aby przejść do Kalkulatora PV