Portal Cire.pl poprawia statystyki i przyciąga nowych czytelników

Cire.pl umacnia swoją pozycję w rankingu najpopularniejszych serwisów z branży energetycznej. Ruszają prace nad nową wersją portalu.

Od 2002 roku jako ARE S.A. budujemy historię portalu informującego Cire.pl – mówi Artur Olszewski, Prezes ARE S.A, spółki specjalizującej się w przygotowywaniu badań statystycznych i analiz systemowych w tym symulacji ekonomicznych w dziedzinie gospodarki energetycznej. – który traktuje o bieżących wydarzeniach dotyczących między innymi elektroenergetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, górnictwa, oze czy zeroemisyjnego transportu.

Przez te blisko 20 lat działalności informacyjnej rozwinęliśmy się do takiej skali, że dziś docieramy do 80% osób zainteresowanych newsami, wiadomościami, informacjami lub opiniami z branży. Jesteśmy opiniotwórczym medium, które jest najczęściej i najchętniej cytowanym portalem przez inne media – dodaje Artur Olszewski, Prezes ARE S.A. Przygotowujemy się także do jeszcze większej ekspansji. Czeka nas rewolucja technologiczna, mająca na celu usprawnienie funkcjonowania portalu, również na urządzeniach mobilnych. W bieżącym roku zaprezentujemy odświeżoną wersję-layout portalu Cire.pl, która będzie odpowiadała dzisiejszym potrzebom czytelników.

Czytelnicy są przywiązani do portalu Cire.pl. Decyduje o tym fachowość, jakość oraz rzetelność przekazywanych informacji. Przez cały okres funkcjonowania na rynku portal budował swoją markę, dzięki bardzo dobrej ofercie informacyjnej – zauważa Artur Olszewski, Prezes ARE S.A.

W ostatnim okresie zwiększyliśmy naszą działalność informacyjną w oparciu także social media i to odnosi skutek. Mamy wielotysięczną grupę odbiorców na wielu platformach, zadbaliśmy o to, aby informacje z szeroko rozumianego rynku energetycznego docierały również do niej za pomocą social media - dodał prezes Olszewski.

Cel jaki został postawiony na rok 2021 jest jeden: utrzymanie wiodącej pozycji opiniotwórczej na rynku energetycznym poprzez dostarczanie rzetelnych, aktualnych informacji, ocen rozwojowych sektora oraz specjalistycznej wiedzy eksperckiej czytelnikom poszukujących wiadomości z branży energetycznej, co wynika z nowo przyjętej strategii Agencji Rynku Energi S.A.


Centrum Informacji o Rynku Energii:
www.cire.pl
www.facebook.com/energetyka
www.twitter.com/cire_pl
www.linkedin.com/company/cire-pl

Oferta reklamowa dla firm i domów mediowych:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.