PL EN DE

Portal CIRE poprawia wyniki i wprowadza nową ofertę dla organizatorów wydarzeń

Wydawany przez Agencję Rynku Energii portal CIRE.pl opublikował statystyki za 2022 rok. Serwis istotnie poprawił swoje wyniki dołączając do grona najczęściej wybieranych portali branżowych w Polsce

“Z nieukrywanym zadowoleniem prezentujemy naszym partnerom i klientom wyniki portalu CIRE. Wprowadzone w 2021 roku zmiany technologiczne a także wdrożona strategia repozycjonowania portalu przynosi pierwsze efekty. Mamy coraz więcej Czytelników, do portalu coraz częściej trafiają osoby spoza branży energetycznej, zainteresowane m. in. tematyką transformacji polskiej energetyki. To wszystko sprawia, że nasze statystyki stale rosną, biorąc pod uwagę poziom oglądalności portalu sprzed kilku lat ” mówi Artur Olszewski, Prezes Zarządu ARE S.A.

Wybierz swoje CIRE - przeczytaj, obejrzyj, posłuchaj

“Z uwagą obserwujemy zmiany jakie zachodzą na rynku mediów. Coraz częściej konsumpcja treści oznacza włączenie materiału wideo, posłuchanie podcastu, natomiast tradycyjne czytanie artykułów traci na rzecz treści multimedialnych. Z uwagi na zmianę przyzwyczajeń czytelników rozwijamy nowe formaty CIRE” wyjaśnia Andrzej Bondyra, wiceprezes Zarządu ARE S.A.

Zobacz: Kanał CIRE na YouTube

Najpopularniejszym formatem multimedialnym naszego portalu jest CIRE CAFE - magazyn opinii prowadzony przez Redaktora Naczelnego portalu. To rozmowy z m.in. ekspertami branżowymi, menadżerami największych polskich spółek energetycznych, uczestnikami rynku.

W CIRE CAFE na pierwszym planie znajduje się transformacja polskiej energetyki i przemiany zachodzące w polskiej gospodarce.

Obejrzyj: Nowe odcinki Cire Cafe

“Branża oswoiła się już z obecnością naszych kamer na najważniejszych wydarzeniach. CIRE TV relacjonuje konferencje, targi, panele dyskusyjne i szkolenia. Coraz więcej firm wybiera taką formę współpracy z naszym portalem” - dodaje Artur Olszewski, Prezes Zarządu ARE S.A.

Aktywności multimedialne CIRE uzupełnia seria podcastów, które podobnie jak CIRE CAFE i CIRE TV znajdziemy na kanale CIRE na YouTube.

Obecność na CIRE to gwarancja dotarcia do opiniotwórców

“Transformacja polskiej energetyki uruchomiła szereg nowych działań rynkowych. Na rynek wchodzą nowe firmy, a każda z nich będzie chciała budować swoje otoczenie biznesowe i relacje z innymi graczami z branży. Właśnie dlatego warto rozważyć obecność na portalu CIRE, który może być dobrym miejscem do zaprezentowania strategii, aspiracji rynkowych oraz roli jaką firma może odegrać w procesie transformacji” przekonuje Andrzej Bondyra z Zarządu Agencji Rynku Energii.

CIRE ma dla nowych firm, które dotychczas nie miały okazji zaprezentować swojej działalności Ofertę Specjalną. 

Podmioty zainteresowane zapraszamy do kontaktu

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.