PL EN DE

CZYNNOŚCI ZWIĄZANE Z DEMATERIALIZACJĄ

Szanowni Akcjonariusze,

Agencja Rynku Energii S.A. informuje, że wybrany przez Zgromadzenie Akcjonariuszy DM „Navigator” S.A jako podmiot prowadzący rejestr akcjonariuszy Spółki, uruchomił aplikację umożliwiającą zautomatyzowane przygotowanie dokumentacji na potrzeby przekazania akcji oraz dalszą obsługę akcjonariuszy i Spółki w ramach prowadzonego rejestru.

W związku z powyższym, Spółka zwraca się do Państwa o wyznaczenie osoby odpowiedzialnej za proces dematerializacji i wskazanie adresu e-mail, na który zostanie przesłane (za pośrednictwem aplikacji) zaproszenie zawierające poufny link do zalogowania w aplikacji, w celu wprowadzenia danych zgodnie z formularzami tam udostępnionymi przez DM „Navigator” S.A.

Po uzupełnieniu danych, możliwe będzie złożenie w Spółce akcji oraz wygenerowanie stosownych dokumentów potwierdzających.

Zwracamy się, ponad to z prośbą o wypełnienie Pełnomocnictwa stanowiącego załącznik do niniejszego pisma i przesłanie go do dnia 30.10.2020 r w formie skanu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz oryginału na adres korespondencyjny Spółki tj. Agencja Rynku Energii S.A, ul. Bobrowiecka 3, 00-728 Warszawa.

Czynności związane z dematerializacją

Pełnomocnictwo