pl PL en EN de DE

Audytor energetyczny / Audytor efektywności energetycznej

Agencja Rynku Energii S.A. poszukuje kandydatów do współpracy w charakterze: 

Audytor energetyczny / Audytor efektywności energetycznej

Od kandydatów oczekujemy:

  • Posiadanie doświadczenia w opracowaniu minimum pięciu audytów energetycznych przedsiębiorstwa/efektywności energetycznej, które zostały odebrane przez Zamawiającego bez uwag. Jako potwierdzenie należy dołączyć kopię protokołu odbiorczego wraz z kopią strony raportu z audytu na której widnieje/ą nazwiska autorów raportu.
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w terminie do 30 listopada 2020 r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o dołączenie podpisanego oświadczenia lub zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Rynku Energii S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bobrowiecka  3 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

 

Agencja Rynku Energii S.A.

ul. Bobrowiecka 3, 00-728 Warszawa

tel. (0-22) 444-20-00; fax: (0-22) 444-20-20,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2018 - 2020 Agencja Rynku Energii S.A.

Agencja Rynku Energii S.A. 00-950 Warszawa 1 skrytka pocztowa 143