Specjalista ds. energetycznych w Departamencie Doradztwa

Agencja Rynku Energii S.A. zatrudni:

Specjalistę ds. energetycznych 

Agencja Rynku Energii Spółka Akcyjna (ARE S.A.), to firma z 23 letnim doświadczeniem, zajmująca się w głównej mierze badaniami statystycznymi i analizami systemowymi (prognozami), dotyczącymi rynku energetycznego w Polsce, a także usługami doradczymi, skierowanymi do przedsiębiorstw z branży energetycznej. Jednocześnie spółka ARE S.A. jest właścicielem portalu informacyjnego CIRE.pl. Za jego pośrednictwem, na bieżąco dostarczane są informacje o wydarzeniach, m.in. w dziedzinie elektroenergetyki, gazownictwa, ciepłownictwa i górnictwa.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do naszego zespołu: Specjalisty ds. energetycznych.

Zakres prac na w/w stanowisku obejmuje:

  • wykonywanie analiz dotyczących krajowych i zagranicznych rynków energii,
  • usługi doradcze w segmencie odnawialnych źródeł energii (OZE), w szczególności dotyczące oceny efektywności inwestycji.

Kandydat powinien posiadać: 

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu energetycznym lub ekonomiczne,
  • znajomość zagadnień dotyczących organizacji i funkcjonowania sektora energetycznego,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie piśmie.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie zawodowe w branży energetycznej,
  • uprawnienia do wykonywania audytów energetycznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w stabilnym przedsiębiorstwie
  • pracę w przedsiębiorstwie, nastawionym na wyniki w zespole
  • wynagrodzenie stałe i system premiowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku polskim, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30 kwietnia 2021 r.

Prosimy o dołączenie podpisanego oświadczenia lub zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Rynku Energii S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Bobrowiecka 3 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

Agencja Rynku Energii S.A.
ul. Bobrowiecka 3, 00-728 Warszawa
tel. 22-444-20-00; fax: 22-444-20-20, 
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.