pl PL en EN de DE

Elektromobilność w przedsiębiorstwie

W styczniu 2018 roku, Parlament uchwalił ustawę o elektromobilności i paliwach alternatywnych. Celem ustawy, przygotowanej przez Ministerstwo Energii, jest stymulowanie rozwoju elektromobilności oraz zastosowania paliw alternatywnych w transporcie. Wzrost wykorzystania paliw alternatywnych w transporcie, będzie niósł za sobą rozwój nowoczesnych technologii na rynku polskim, w efekcie których nastąpi rozwój przemysłu związanego z elektromobilnością oraz wypromowanie nowego trendu – szersze korzystanie z samochodów elektrycznych. Aby wyjść naprzeciwko nowym wyzwaniom w zmieniającej się rzeczywistości, Agencja Rynku Energii SA proponuje wykonanie analizy kosztów posiadanej przez właścicieli, elektrycznej floty samochodowej.

Analiza taka ma na celu przedstawienie możliwości eksploatacji lub osiągnięcia oszczędności w eksploatacji nowoczesnej floty samochodowej. W celu przedstawienia takiego opracowania zanalizowane zostaną zagadnienia, takie jak:

  • istotne informacje na temat rynku samochodów elektrycznych,
  • analiza kosztów utrzymania floty samochodowej przedsiębiorstwa,
  • analiza kosztów utrzymania/leasingu floty samochodów elektrycznych,
  • komplet dostępnych informacji na temat stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Na podstawie powyższych informacji, zostanie przedstawiony raport opłacalności i wykonalności zmiany floty samochodowej, na elektryczną. Mamy nadzieję, że nasza oferta okaże się interesująca dla wszystkich dotychczasowych właścicieli użytkujących pojazdy spalinowe, poszukających oszczędności lub pragnących unowocześnić wizerunek swojej firmy.

Kontakt: 
Jakub Jaworski
tel. (22) 444-20-64
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2018 - 2019 Agencja Rynku Energii S.A.

Agencja Rynku Energii S.A. 00-950 Warszawa 1 skrytka pocztowa 143