pl PL en EN de DE

ELEKTROMOBILNOŚĆ W PRZEDSIĘBIORSTWIE

W styczniu 2018 roku, Parlament Europejski uchwalił ustawę o elektromobilności i paliwach alternatywnych. Celem ustawy, przygotowanej przez byłe Ministerstwo Energii, jest stymulowanie rozwoju elektromobilności oraz zastosowania paliw alternatywnych w transporcie. Wzrost wykorzystania paliw alternatywnych w transporcie, będzie niósł za sobą rozwój nowoczesnych technologii na rynku polskim, w efekcie których nastąpi rozwój przemysłu związanego z elektromobilnością oraz wypromowanie nowego trendu – szersze korzystanie z samochodów elektrycznych. Wychodzącnaprzeciwko nowym wyzwaniom , Agencja Rynku Energii SA proponuje wykonanie analizy kosztów posiadanej przez właścicieli, elektrycznej floty samochodowej.

Analiza taka ma na celu przedstawienie możliwości eksploatacji lub osiągnięcia oszczędności w eksploatacji nowoczesnej floty samochodowej. W opracowaniu obejmującym te zagadnienia zostaną przedstawione wyniki analizy następujących tematów, takich jak:

  • istotne informacje na temat rynku samochodów elektrycznych,
  • analiza kosztów utrzymania floty samochodowej przedsiębiorstwa,
  • analiza kosztów utrzymania/leasingu floty samochodów elektrycznych,
  • komplet dostępnych informacji na temat stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Na podstawie powyższych informacji, zostanie przedstawiony raport opłacalności i wykonal­ności zmiany floty samochodowej na elektryczną. Nasza oferta może okazać się interesująca nie tylko dla wszystkich dotychczasowych właścicieli użytkujących pojazdy spalinowe, ale również dla wszystkich tych, którzy poszukają oszczędności lub pragną unowocześnić wizerunek swojej firmy.

Kontakt:
Jakub Jaworski
tel. 22-444-20-64
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2018 - 2020 Agencja Rynku Energii S.A.

Agencja Rynku Energii S.A. 00-950 Warszawa 1 skrytka pocztowa 143