PL EN DE

Prognozy cen energii elektrycznej online

Zamów prognozę cen energii elektrycznej online! Nowa aktualizacja 30.09.2023.

Od 19 kwietnia 2023 r. ARE S.A. został wprowadzony do szerokiego wachlarza oferowanych usług nowy produkt, w postaci aktualizowanych raz na kwartał prognoz cen energii elektrycznej na rynku hurtowym – czyli dostępne „od zaraz” najbardziej aktualne projekcje i analizy rynkowe, bazujące na naszym wieloletnim doświadczeniu i prowadzonej przez nas bogatej bazie danych statystycznych z zakresu gospodarki energetycznej. Oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku w zakresie ograniczania niepewności dotyczącej kształtowania się cen energii elektrycznej w Polsce, która została dodatkowo spotęgowana zmiennością wywołaną przez kryzys energetyczny w Europie. Wspomniane wyżej prognozy oferowane są obecnie w dwóch opcjach:

 

Koszty rocznej subskrypcji:

Opcja 129 000 PLN netto

W ramach tej opcji, otrzymują Państwo Raport + zestawienie kluczowych założeń i danych wynikowych w wersji edytowalnej (xlsx). W cenę wliczone są dodatkowo trzy aktualizacje, wykonywane raz na kwartał. 

Opcja 239 000 PLN netto

W ramach tej opcji, otrzymują Państwo rozszerzony Raport (pierwsze 5 lat prognozy w układzie godzinowym) + zestawienie kluczowych założeń i danych wynikowych w wersji edytowalnej (xlsx). W cenę wliczone są dodatkowo trzy aktualizacje, wykonywane raz na kwartał. 

 

Jak zamówić „Prognozę

Należy wypełnić krótki formularz, wybrać wariant i kliknąć w odpowiednie pole formularza znajdującego się na dole strony. Po jego zatwierdzeniu i przesłaniu do nas, niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów Zamówienia i warunków umownych. Raport przesyłany jest do trzech dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty.

Jeśli chcą Państwo zamówić próbkę raportu, proszę wypełnić poniższy formularz wybierając odpowiednią opcję. Próbki raportów zostaną przesłane na podany w formularzu adres email.

Istnieje możliwość rozszerzenia zakresu Raportu i zawartych w nim projekcji. Skontaktuj się z nami a dopasujemy ofertę do twoich potrzeb!

Imię i nazwisko
Telefon
+48
Szukaj
  Adres e-mail *
  Nazwa firmy
  Adres strony przedsiębiorstwa
  Wybierz interesującą Cię opcję subskrypcji
  Treść zapytania (opcjonalnie)

  Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencję Rynku Energii S.A.*

  Wyślij zapytanie