Logo

Prognoza cen energii elektrycznej w Polsce do 2040 r.

Zamów prognozę cen energii elektrycznej online!

Nowa aktualizacja 28.03.2024

Od 19 kwietnia 2023 r. w ARE S.A. został wprowadzony do szerokiego wachlarza oferowanych usług nowy produkt w postaci aktualizowanych raz na kwartał prognoz cen energii elektrycznej na rynku hurtowym – czyli dostępne „od zaraz” najbardziej aktualne projekcje i analizy rynkowe, bazujące na naszym wieloletnim doświadczeniu i prowadzonej przez nas bogatej bazie danych statystycznych z zakresu gospodarki energetycznej. Oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku w zakresie ograniczania niepewności dotyczącej kształtowania się cen energii elektrycznej w Polsce, która została dodatkowo spotęgowana zmiennością wywołaną przez kryzys energetyczny w Europie. 

Wspomniane wyżej prognozy oferowane są obecnie w dwóch opcjach:

Jak zamówić „Prognozę”

Należy wypełnić krótki formularz, wybrać wariant i kliknąć w odpowiednie pole formularza znajdującego się na stronie "Wyślij zapytanie". Po jego zatwierdzeniu i przesłaniu do nas, niezwłocznie skontaktujemy się z Państwem w celu omówienia szczegółów Zamówienia i warunków umownych. Raport przesyłany jest do trzech dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty.

Jeśli chcą Państwo zamówić próbkę raportu, proszę wypełnić formularz wybierając odpowiednią opcję. Próbki raportów zostaną przesłane na podany w formularzu adres email.

Istnieje możliwość rozszerzenia zakresu Raportu i zawartych w nim projekcji. Skontaktuj się z nami a dopasujemy ofertę do twoich potrzeb!