Logo

Nasi trenerzy

Jakub Jaworski
Jakub Jaworski
Absolwent Politechniki Warszawskiej, wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa. Wieloletni pracownik Agencji Rynku Energii, zajmujący się przede wszystkim zagadnieniami energetyki odnawialnej i analiz rynku energii. W swojej karierze pracował zarówno nad analizami podaży surowców energetycznych i analizami kształtowania cen tych surowców, jak i nad rekomendacjami strategicznymi dla kluczowych klientów
Mateusz Ferenc
Mateusz Ferenc
Audytor energetyczny, posiadający wieloletnie doświadczenie w obszarze efektywności energetycznej, energetyki oraz odnawialnych źródeł energii. Doradza przedsiębiorcom, samorządom oraz spółdzielniom w optymalizacji zużycia mediów energetycznych oraz w pozyskiwaniu dofinansowań na transformację energetyczną.Absolwent Politechniki Warszawskiej na specjalizacji Energetyka. Audytor Wiodący Systemu Zarządzania Energią ISO 50 001, Audytor Rekomendowany Zrzeszenia Audytorów Energetycznych.
Jakub Kłos-Wygas
Jakub Kłos-Wygas
Jakub jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku energetyka i Szkoły Głównej Handlowej na kierunku zarządzanie finansami przedsiębiorstwa. Obecnie realizuje projekty inwestycyjne w funduszu inwestycyjnym private equity w obszarach energetyki i infrastruktury. Posiada doświadczenie jako konsultant i senior konsultant w czołowym zespole doradztwa biznesowego & strategicznego w obszarach power & utilities oraz oil&gas dla klientów z Polski i krajów UE. Wykonywał prace analityczne dla sektora energetycznego oraz przygotowywał dokumenty strategiczne w jednej z największych grup energetycznych w Polsce. Brał udział w projektach stypendialnych Fundacji im. Lesława Pagi (Akademia Energii, CEE Capital Market Forum Leaders) oraz Instytutu Wolności (Szkoła Przywództwa).
dr inż. Piotr Biniek
dr inż. Piotr Biniek
Inżynier mechanik, doktor nauk społecznych, prezes Stowarzyszenia Akademia Komunikacji Społecznej SAKS, stały współpracownik i dziennikarz CIRE.PL i wykładowca akademicki w Instytucie Socjotechniki Uniwersytetu Szczecińskiego. Zajmuje się w zakresie praktycznym tematyką konfliktów społecznych, w szczególności w energetyce. Wieloletni dziennikarz prasowy (Kurier Szczeciński) i telewizyjny (TVP), doświadczony trener i negocjator w procesach konsultacji społecznych inwestycji energetyce odnawialnej. Współtwórca, były dyrektor i rzecznik prasowy Polskiego Stowarzyszenia Energetyki Wiatrowej.